Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O společnosti Viaval

O společnosti Viaval

Jsme mladá a dynamická společnost, přesto zakládáme svou práci na dlouholetých zkušenostech všech lidí v teamu i našich partnerů. Děláme to co nás baví a co máme rádi. Inspirujeme naše klienty k tomu aby mohli mít radost ze svých financí, žili spokojený život, měli čas na své zájmy a blízké. Je pro nás zábava nacházet nové způsoby jak toho všeho dosáhnout, radovat se ze společné cesty k finanční nezávislosti a pohodě s Vámi a plnit tak Vaše sny a přání.

Není finanční téma, které bych s Vámi nemohli probrat a nedokázali Vám navrhnout vhodné řešení ve spolupráci s našimi partnery. Náš servis je služba Vám, s porozuměním k Vašemu životu, potřebám a přáním, tak aby Vám výsledný návrh dával smysl a přidanou hodnotu. Vždy diskrétně a spolehlivě, otevřeně a upřímně a s respektem k Vám.

Klíčová témata k naší vzájemné spolupráci

  • Pomoc s finančním rozhodováním,
  • s maximální ochranou kapitálu před ztrátou při omezení všech souvisejících rizik,
  • s minimalizací daňové zátěže,
  • s přihlédnutím k nástupnictví a předání majetku dalším generacím,
  • včetně přesahu k filantropii a charitě.

Získáte spolehlivého průvodce na své cestě k nezávislosti, kterému může důvěřovat, kdo Vám pomůže se správně rozhodnout o penězích a Vašem majetku, a to i v nečekaných situacích. Můžete se tak v klidu věnovat svým blízkým a plnit si své životní cíle a přání.

K dispozici Vám jsou více jak 25leté zkušenosti v korporátním a firemním bankovnictví, investicích a správě majetku. Neustále vzdělávání a zvyšování odbornosti je neoddělitelnou součástí naší práce a života. Rádi pomůžeme růst i Vám.

Propojujeme pro Vás ty nejlepší odborníky, kteří jsou připraveni pomoci řešit jednotlivé oblasti a Vaše požadavky vždy s maximálním nasazením a odborností.

Bude nám ctí stát se stabilním a dlouhodobým partnerem nejen Vám ale i Vašim blízkým. Rádi se staneme součástí Vaší důvěrné rodiny, vždy připraveni naslouchat, chápat Vaše přání a pomáhat.